Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Üniversite Kayıt Dondurma Formu Dilekçe Örneği

Ülkemizdeki Üniversite ve bölüm sayıları her geçen gün artmakta. Üniversite öğrenci adayları uzun eğitim ve üniversiteye hazırlık süreçlerinin arkasından tercihlerini yaparak çeşitli üniversitelere yerleşmekteler. Bazen her şey planlandığı veya istenildiği gibi gitmeyebilir. Bölümün beğenilmemesi, maddi imkansızlıklar, ikamet edecek yer problemleri veya daha farklı sebeplerle öğrenciler üniversite kayıtlarını dondurmak isteyebilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken, üniversite kayıt dondurma dilekçesinin yazılarak ilgili birime vermek. Dilekçenin değerlendirilmesinin ardından Üniversite tarafından uygun görülmesi halinde, belirli bir süreye kadar öğrencinin üniversite kaydı dondurulabilmektedir. Öğrenci daha sonra süresi içerisinde gerekli başvuruyu yaparak kaydını yeniden aktif ettirerek eğitimine kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Üniversite kaydının dondurulması için yazılacak üniversite kayıt dondurma formu dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Dilekçedeki gerekli bölümleri doldurarak işleme koyabilirsiniz.

NOT: Kayıt dondurma işlemini yapmadan önce öğrenci işlerinden ayrıntılı bilgi alınması faydalı olacaktır.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • üniversite kayıt dondurma dilekçe örneği
  • dileke rnei niversite
  • kayıt dondurma dilekçe örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.