Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Kira Sözleşmesi/Kontratı Örneği İndir

Taşınmaz Kira sözleşmeleri, kiracı ve taşınmaz sahibi arasında imzalanan mukaveledir. Kira sözleşmelerinin standart uygulamaları olduğu gibi, taraflar kira sözleşmesine istedikleri maddeleri koyabilir, istedikleri maddeleri çıkarabilirler. Bu husus tamamen karşılıklı olarak anlaşmaya bağlıdır. Kira sözleşmeleri Kanuna uygun yapılması halinde her iki taraf için de bağlayıcıdır ve tarafların haklarını garanti altına alır. Ayrıca kira geliri elde eden kişinin gelirinin Kanunca belirlenen seviyenin üstünde olması halinde vergiye tabi tutulmaktadır. Taraflar arasında yapılan kira sözleşmesine ilişkin örneği yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Kira sözleşmesi (kira kontratı) örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen linki tıklayınız. İndireceğiniz kira kontratı örneğini kendinize göre tanzim ederek kullanabilirsiniz. Sözleşme hazırlarken avukatlardan alacağınız yardımların lehinize olacağını unutmayın.

Benzer Arama Terimleri:

  • kira kontratı örneği indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.