Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Evden Eve Şehirden Şehire Nakliyat Sözleşmesi Örneği

Evden eve eşya taşıma veya işyeri taşıma konularında pek çok firma güvenilir olduğunu, nakliyeyi hem ucuza hem de kaskolu yaptığını söylemekte. Pek çok firma bunu söylüyor olsa da firma ile taşınacak kişi arasında imzalanan sözleşmeler pek de bu yönde görünmüyor. Özellikle ucuz fiyata kaskolu taşıma yapacağını söyleyen firmalar ile iş yapmadan önce bir kez daha düşünmeniz yararınıza olacaktır. Elbetteki kaskolu nakliyatın fahiş fiyatlarda olması gerekmiyor ancak maliyetleri ortaya koyduğunuzda nakliye fiyatının çok da aşağılara inmeyeceğini görmek çok da zor olmasa gerek. Bu nedenle eşya taşıması veya nakliyat işi yaptırmadan önce firma ile aranızdaki sözleşmeyi eksik husus kalmayacak şekilde yapmanız önem arzetmekte.

Evden eve Şehirden şehire nakliyat için sözleşme örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Nakliyat sözleşmesi üzerinde kendinize göre eklemeler veya çıkartmalar yapabilirsiniz.

NOT: Sözleşme örneğinin kullanımından doğabilecek sorunlardan ve zararlardan sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz. Örneği kullanmak kişinin tamamen kendi sorumluluğundadır.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • nakliye sözleşmesi örneği
  • taşıma sözleşmesi örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.