Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Avukatlık Ücret Sözleşmesi Örneği İndir

Hukuki alanda kendisini vekil ile temsil ettirmek isteyen kişiler Avukatlar vasıtası ile bu hizmeti almaktadır. Avukat ve müvekkili arasında yapılan ücret anlaşmasının kağıda dökülerek sözleşme yapılması, tarafların ileride ihtilafa düşmesini önleyecek bir yapıdadır. Bu sözleşmenin taraflar üzerinde bağlayıcılığı mevcuttur. Sözleşmede alacakların, vereceklerin, davanın açılmasından sonuçlandırılmasına varana kadar tüm masraflarının ne şekilde ödeneceği ve müvekkilin avukatına dava karşılığında ne kadar ücret ödeyeceği hususlarının sözleşmede açıkça yazılması taraflar açısından daha faydalı olacaktır.

Avukatlık ücret sözleşmesi örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz dilekçe örneğini kendinize göre tanzim ederek kullanabilirsiniz. Sözleşmelerin taraflar arasında bağlayıcı bir unsur olduğunu unutmayınız.

Konu hakkında avukatınızdan yardım almak, onun görüş ve bilgilerinden faydalanmak yararınıza olacaktır. Sözleşmenin kullanımından doğabilecek sorumluluklardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • avukatlık ücret sözleşmesi örneği
  • avukatlık sözleşmesi örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.