Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Sosyal Güvenlik Kurumu Sigortalı Bildirim Belgesi Örneği

Kurumlardan yapılacak taleplerde kişisel yazılı başvuru zorunludur. Dilekçe ile yapılacak başvurularda imza bulunması gereklidir. Sosyal Güvenlik Kurumu ve diğer resmi kurumlara yapılacak başvurular için yazılacak dilekçelerde yazışma kurallarına uyulmalı, talepler açık, net ve kısa bir şekilde yapılmalıdır. Çoğu talep için kurumların hazır dilekçe örnekleri bulunmaktadır. Bu kalıp dilekçe örneklerinin kullanılması kişilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu sayede istenilen bilgilerin ve taleplerin eksiksiz bir şekilde dilekçeye yazılması taleplerine daha kısa sürede geri dönüş alabilme imkanı sağlamaktadır.

Bu yazımızda işverenler tarafından sıklıkla ihtiyaç duyulan ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sunulan Sigortalı Bildirim Belgesi örneğini sizlerle paylaşıyoruz. Yazı içeriğinden indireceğiniz Sigortalı Bildirim Belgesini bilgilerinize göre doldurarak kullanabilirsiniz. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sunulan Sigortalı Bildirim Belgesi örneğini excel formatında bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.