Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

SGK Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi 4/c Kapsamlı Çalışanlar İçin

Kurumlardan yapılacak taleplerde kişisel yazılı başvuru zorunludur. Dilekçe ile yapılacak başvurularda imza bulunması gereklidir. Sosyal Güvenlik Kurumu ve diğer resmi kurumlara yapılacak başvurular için yazılacak dilekçelerde yazışma kurallarına uyulmalı, talepler açık, net ve kısa bir şekilde yapılmalıdır. Çoğu talep için kurumların hazır dilekçe örnekleri bulunmaktadır. Bu kalıp dilekçe örneklerinin kullanılması kişilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu sayede istenilen bilgilerin ve taleplerin eksiksiz bir şekilde dilekçeye yazılması taleplerine daha kısa sürede geri dönüş alabilme imkanı sağlamaktadır.

Bu yazımızda işverenler tarafından sıklıkla ihtiyaç duyulan ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi (4/c kapsamındaki sigortalılar için) örneğini sizlerle paylaşıyoruz. Yazı içeriğinden indireceğiniz 4/c Kapsamındaki Sigortalılar İçin gerekli olan Sigortalı İşten ayrılış Bildirgesini eksiksiz bir şekilde doldurarak kullanabilirsiniz. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sunulan (4/c kapsamındaki sigortalılar için) Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi örneğini word belgesi formatında bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

sgk

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.