Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

SGK 4/a-b ve 4/c Kapsamlı Çalışanlar İçin Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi Açıklamaları

Kurumlardan yapılacak taleplerde kişisel yazılı başvuru zorunludur. Dilekçe ile yapılacak başvurularda imza bulunması gereklidir. Sosyal Güvenlik Kurumu ve diğer resmi kurumlara yapılacak başvurular için yazılacak dilekçelerde yazışma kurallarına uyulmalı, talepler açık, net ve kısa bir şekilde yapılmalıdır. Çoğu talep için kurumların hazır dilekçe örnekleri bulunmaktadır. Bu kalıp dilekçe örneklerinin kullanılması kişilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu sayede istenilen bilgilerin ve taleplerin eksiksiz bir şekilde dilekçeye yazılması taleplerine daha kısa sürede geri dönüş alabilme imkanı sağlamaktadır.

Bu yazımızda işverenler tarafından sıklıkla ihtiyaç duyulan ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 4/a-b Kapsamındaki ve 4/c kapsamındaki sigortalılar için Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi açıklama metinlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sunulan (4/1-a-b kapsamındaki sigortalılar için) Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi açıklamalarını içeren word belgesini bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

sponsorlu bağlantılar

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sunulan (4/c kapsamındaki sigortalılar için) Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi açıklamalarını içeren word belgesini bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

sponsorlu bağlantılar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.