Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Bağkur Üyeliğinin Dondurulması İçin Dilekçe Örneği

Ülkemizde pek çok Bağ-Kur üyesi bulunmakta. Bu üyeler kendi primlerini yatırmak suretiyle devam ettikleri sistem sayesinde gerekli şartları taşıdıklarında ve prim ödemelerini doldurduklarında sistem üzerinden emekli olmaktadır. Ayrıca sağlık giderleri de yine bu sistem üzerinden karşılanmaktadır. Ancak Bağkur üyelerinin zaman içerisinde çeşitli sebeplere bağlı olarak primlerini ödeyememeleri halinde ödemelerini dondurma hakları bulunmaktadır. Dondurulan sisteme daha sonra yine istek halinde devam edilebilmektedir. Kişilerin bağkur ödemeleri dondurulduğunda sağlık hizmetlerinde de aksamalar yaşanabilmektedir. Bağkur üyeliğinin doldurulması için gerekli olan dilekçe örneğini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Bağkur üyeliğinin dondurulması için Kuruma verilecek olan dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen linki tıklayınız. Dilekçedeki bölümleri kendinize göre doldurarak işleme koyabilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • bağkur dondurma dilekçesi
  • bağkur dondurma dilekçe örneği
  • bağkur dondurma
  • 65 ÜZERİ BAĞKURLUNUN KAYDININ DONDURULMASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.