Her türde ve içerikte hazır dilekçe örneği elinizin altında
Dilekçe Talebi
Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.
Reklam

Okuldan Tasdikname ve Transkript Talebi Dilekçe Örneği

Tasdikname, okulu bırakan öğrencinin okulu bıraktığını gösteren bir belge türüdür. Okulu bırakan kişilere daha sonraları tasdikname belgesi çeşitli sebeplerle lazım olabilmekte. Bununla birlikte transkript örneği de lazım olan belgeler arasında. Bu belgeler, öğrenci tarafından okuldan istenildiğinde,ilgili birim tarafından hazırlanarak verilmektedir. Özellikle açıköğretim orta okuluna kayıt yaptıracak ortaokul terk öğrencilerin bu belgeleri temin ederek kayıt için kuruma vermesi gerekmektedir. Bu belgeler kişinin yapacağı yazılı başvuru ile bırakılan okuldan istenilmelidir.

Tasdikname ve transkript örneğinin istenilmesi için gerekli olan dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen linki tıklayınız. İndirdiğiniz dilekçeyi kendinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • transkript isteme dilekçesi
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1831 kyUxwZvhzzlqzLsuxd_vvclUTRwkymd4v0VkagLGzoYk-ZpUqV2JvP-Lr9pU1stC cb48bf4c6cb50333bbf35a7a6fb4da2a79d6ac21&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.