Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne (İşkur) İş Başvurusu Dilekçe Örneği

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri (İşkur) pek çok kişiye uygun iş imkanı sağlamaktadır. İşçi arayanlar ile işçiler arasında köprü konumunda olan ve işçi arayanlara en uygun işçiyi, iş arayanlara da en uygun işi bulmaya çalışan Devlet kurumlarıdır. Her gün pek çok kişi bu amaçlarla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine başvurmaktadırlar. İşkur tarafından toplanan veriler titizlikle değerlendirilerek yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Bu nedenle kuruma vereceğiniz iş başvurusu dilekçesinde kendinizi en iyi şekilde tanımlamanız önem arzetmektedir. Bu yazımız içeriğinde işkur iş başvurusu için dilekçe örneğini bulabilirsiniz.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne verilecek olan dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen linki tıklayınız.

İndireceğiniz dilekçeyi kendinize göre tasarlayarak işleme koyabilirsiniz. Konu hakkında Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

 

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • işkura dilekçe nasıl yazılır
  • İŞKUR DİLEKÇE ÖRNEĞİ

One Response to Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne (İşkur) İş Başvurusu Dilekçe Örneği

  • Issizlik parası için başvuru yaptım red cevabı geldi örnek bir itiraz dilekçesi istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.