Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Kontörlü Hattın Habersiz Olarak Faturalı Hatta Dönüştürülmesine İtiraz Dilekçesi

Günümüzde hayatımızın en önemli parçalarından birisi haline gelen en büyük iletişim araçları şüphesiz mobil telefonlar. Cep telefonları sayesinde bütün işlerimizi dizayn etmekle birlikte farklı amaçlar için cep telefonlarından faydalanmaktayız. Cep telefonlarını tamamlayan ve çalışmasını sağlayan diğer faktör ise gsm operatörleri. Gsm operatörleri sundukları iletişim hizmetleri karşılığında tarifelere göre değişik miktarlarda ücret talep etmekte. Ülkemizde de en çok tercih edilen gsm operatörü hatlarının başında kontörlü hat diye tabir edilen ön ödemeli hatlar ön plana çıkmakta. Ekonomik yönden tercih edilen kontörlü hatlar zaman zaman kullanıcısını üzse de Türkiye pazarındaki yerini korumaya devam etmekte. Bazı durumlarda tüketiciler kendileri talep etmedikleri halde kontörlü hatlarının faturalı hatta dönüştürüldüğünü belirtmekte. Bu gibi bir durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken kuruma bir dilekçe ile başvurarak yapılan yanlışlığın düzeltilmesini istemek.

Kontörlü hattın, hat sahibinin haberi olmadan faturalı hatta dönüştürülmesi halinde kullanabileceğiniz itiraz dilekçesi örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Dilekçeyi kendinize göre uyarladıktan sonra işleme koyabilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar

2 Responses to Kontörlü Hattın Habersiz Olarak Faturalı Hatta Dönüştürülmesine İtiraz Dilekçesi

  • 05355223… nolu telefon numaram diğer oporotor ave’ya yönlendirdim.
    yönlendirmeden önce enson gelen faturayı ödedim mart ayına ait 26.tllik bir fatura geldi.konuşmadığım halde bu faturayı ödeme yapmam mümkün değildir.26.tl faturanın iptal edilmesini rica ederim.
    ve ayrıca şirket hattı olarak kullandığım 05333096… numaralı hattımı kendi üzerime devir aldım diğer hattım üzerinde 26.tl borç göründüğünden devir işlemi yapılmamaktadır. borç kaldırılırsa işlem gerçekleşecektir.gerekli işlemlerin yapılmasını arzederim
    saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.