Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Doping Adsl Kapatma Talebi İçin Dilekçe Örneği

Günümüzde Türk Telekom Haricinde ADSL hizmeti veren pek çok farklı firma bulunmakta. Bu firmaların çoğalması ile birlikte müşteri lehine düzenlenen indirimli kampanyaların sayısı da hızla artmakta. Doping Adsl (Millenicom) de bu firmalar arasında bulunmakta. Müşteri odaklı çalışan firmanın müşteri sayısı artmakta. Özellikle taahhütlü aboneliklerde cazip seçenekler sunan firmaların taahhüt süresinin bitiminde, diğer firmaların sundukları cazip teklifler nedeniyle elindeki müşteriyi tutmakta zorlandığı ise bilinen bir gerçek. Siz de Doping ADSL aboneliğinizi iptal ettirmek aboneliğinizi kapattırmak istiyorsanız yapmanız gereken bir dilekçe yazarak dilekçeyi Millenicom Telekomünikasyon A.Ş’ye fakslamak. Sonrasında 48 saat içerisinde aboneliğiniz sonlandırılmaktadır. (sürede değişiklik olabilir)

Doping ADSL aboneliğinizi sonlandırmak için gerekli olan ADSL kapatma talebi dilekçe örneğini bilgisayarınıza indirmek için lütfen linki tıklayınız. Dilekçeyi hangi numaraya fakslayacağınız konusunda Doping müşteri hizmetlerinden (0 850 333 0 333) bilgi alabilirsiniz.

Benzer Arama Terimleri:

  • doping adsl iptal dilekçesi örneği
  • doping adsl iptal dilekçesi
  • dopink internet iptal dilekces

3 Responses to Doping Adsl Kapatma Talebi İçin Dilekçe Örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.