Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Vodafone Fazla Gelen Telefon Faturasına İtiraz Dilekçesi Örneği

Vodafone GSM operatörünüz tarafından çeşitli nedenlere dayalı olarak vodafone cep telefonu faturanız zaman zaman yüksek gelebilir. Bu gibi durumlarda fazla tahakkuk ettirilen miktarlara itiraz edilmediğinde cebinizden fazla miktarlarda para çıkmış olacaktır. Yüksek gelen Vodafone telefon hattınızın faturası için her zaman itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken Vodafone cep telefonu faturanızın son ödeme tarihi yaklaşmış ise, itiraz sürecinde telefon hizmetinizin kesilmemesi ve faturanıza ekstra faiz ödememek için, fatura bedelini yatırmanız önemli. Sonrasında Vodafone Cep Telefonu faturasına itirazınızı içerir dilekçenizi firmanın ilgili şubesine vererek süreci başlatabilirsiniz. Bu aşamada size gerekli olan Vodafone Cep Telefonu hattı faturasına itiraz dilekçe örneği.

Konuya ilişkin olarak Vodafone hattı faturasına itiraz dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Bilgisayarınıza indireceğiniz vodafone cep telefonu hattı faturasına itiraz dilekçe örneğini kendinize göre uyarladıktan sonra ilgili birime bizzat teslim ediniz.

Not: Hak kaybına uğramamak adına dilekçe yazarken örnek dilekçedeki bölümleri kendinize göre tamamen uyarlamayı unutmayınız.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

 • vodafone dilekçe örneği
 • vodafone itiraz dilekçesi
 • vodafone fatura itiraz dilekçesi örneği
 • vodafone fatura itiraz
 • vodafone fatura itiraz dilekçe örneği

13 Responses to Vodafone Fazla Gelen Telefon Faturasına İtiraz Dilekçesi Örneği

 • Geçen ay fatura borçumuz 197.tl geldi bu ay ki fatura borcumuz yine fazla geldi 311.tl geldi. fatura tarifemiz her ay 25.tl olarak yapmıştık ama 2 aydır üst üste fazla gelmesi bizi çok sinirlendirdi. 07.temmuz ile 07.ağustos arası fazla diyer hatlarla konuşmadığımız süre içinde bu faturanın fazla gelmesinin sebebi ne için öbür ayın fatura borcu borç yaparak verdik bu ayın fatura borcu nasıl ödeyeceğiz bizim de durumumuz olmdığı için biz bu borcu ödeyemeyiz. vodafondan şikeyetçiyim hattımıda kapatmak istiyorum.

  • vodafone.com.tr üzerinden online işlemlere girerek fatura ayrıntılarınızı görebilirsiniz. Bu sayede hangi görüşmenize ne kadar ücretlendirme yapıldığını inceleyebilirsiniz. İnceleme sonunda itirazınız olacaksa vakit kaybetmeden ilgili birime itiraz başvurunuzu iletiniz.

  • ben adım celal demir 5453208157 nolu faturalı hattımın haziran 2014 temmuz 2014 dönemine ait toplamında 373,50kr geldi benim sözleşmem 25tl dir bana limit aşımı oldugunu söylendi döküman istedim bana verilmedi itiraz ediyorum bütün haklarımın geri verilmesini istiyorum irtibat no5346445957

 • 16 Agustos 2014 ila 15 eylül 2014 tarihleri arasında hattımla beraber TURKCELL geçtigim halde tarafıma 135.30 tl borç bildirilmiştir bu haksızlıgın giderilmesini istiyorum ilgililere önemle iletilmesi

 • SAYIN YETKİLİ 4 AYDIR WODE FON FATURALI HATTINIZI KULLANMAKTAYIMÇ HER AY BU KADAR KADAR DİYE İKAZ OPOROTOR
  BU SEFER İKAZ GELMEDEN GUZELCE FATURALI KAKALADINIZ.
  BU DURUMUN DUZELTİLMESİ DUZELTİMEDİGİ TAKTİRDE BUTUN KANUNU HAKLARIMI KULLANACAGIMI MEDYA YOLUYLA SİZİ REKLAM YAPACAGIMI ŞİMDİDEN UYARIYIM

 • 26.01.2015 tarihinden Bingöl BİNMET Kırt.Elek.Elektro. Tanıtım Amb. Teks.İnş.Gıda İht.İhr.Tic.San.Ltd.Şti’ne Bingöl Cep Merkezine ( 1997 den beri kullanmakta olduğum telisim-vodafone faturalı ve faturasız aboneliğim mevcut olup,) giderek bu ay Almanya’ya izinli olarak gideceğimi ve 05445541712 abone numaralı telefonumu YURTDIŞI PAKETİ yapmak için talepte bulundum. Fakat bir müşteri olarak bana sağlıklı bir bilgi verilmeden, hattım yurtdışına sınırsız açılmış oldu. Yurtdışında (Almanya’da yıllık iznimi kullanmak üzere) 30.01.2015 tarihinde çıkış yaparak, söz konusu telefonumu kullanmaya başladım. Ancak, telefon kullanmanın adabına uyarak, mümkün olduğu kadar giden aramalara kısa süreli tutmaya çalıştım. Fatura kesim tarihini takip eden gün 07.02.2015 tarihinde cep telefonuma gelen ( çok geç gelen mesajı ) cevaplamaya çalıştım. Almanya’da iken, gelen mesajda; DEV AYLIK 120 DK/54 TL. seçeneğini tercih ettim. Ancak mesajımın alınıp alınmadığını da tespit edemedim. 13.02.2015 tarihinde gelen fatura bildiriminde 30.01.2015 ile 06.02.2015 tarihleri arası için 368.30.TL borç bildirilmekteydi. Bu mesajı takiben 13.02.2015 tarihinden sonra telefon makinesini de kapatmak zorunda kaldım. Almanya’da iken, ilgili cep merkezine eşim ve çocuğumu telefonla arayarak, cep merkezine gitmelerini ve yurtdışı paketini İPTAL ettirmek için yönlendirdim. Ancak, cep merkezi çalışanları ise; telefon sahibinin (benim) gelmesi ve imza atması zorunlu olduğunu ifade ederek, geri çevirmişlerdir.
  Dolayısıyla, 22.02.2015 tarihinde Almanya’dan izin dönüşümü yaparak, 23.02.2015 tarihinde cep merkezine gittim. 26.01.2015 tarihinde yapmış olduğum yurtdışı paketini İPTAL etmek istediğimde; benden ne kimlik istendi ve ne de imza alındı. Hatanın ikinci kez yapıldığını fark ettim. Normal aylık faturam cihaz artı fatura 44.TL. ve yurtdışı paketi ise 120.DK./54.TL. () olması gerekirdi.Bu kadar yüksek fatura gelmesinin sebebini sordum ve cep merkezi çalışanı ise bana; benim vicdanım rahat ve bu yurtdışı siz açtırdınız dedi, bu faturayı ödersiniz dedi. Ama ben ise sadece yuırtdışı paketi istedim. Benim ile cep merkezinin konuşması çok kısa olduğu kamera kayıtlarından anlaşılacaktır. Bunu takiben telefonum mart ayı başından beri tarafınızca kesilmiştir ve her ay bana dakika yazılmakta ve hiç kullanmadığım telefona bana para (borç ) yazılmaktadır. İkinci gelen fatura ise daha yüksek olup, 551.90.TL. dir.Toplamda 920.20, 48,50 ve 48,50. TL (gecikmeletr hariç) borç çıkarılmıştır. Bir abonenin 14 günlük süre içinde (kısa kısa süreli konuşmalara) 1000. lira telefona ödemesi oldukça yüksek bir miktardır. Ben bir memurum, bütçem belli. Ayrıca, cep merkezinin bana sağlıklı bilgi vermemesi ve hattımı sınırsız açması hatalı olduğu görülmektedir. Bunun yerine Almanya’da 15.euro verip AYYILDIZ kontürlü telefon kullanmak daha tararruflu idi.
  Bu nedenle, kullanmakta olduğum ve bir buçuk aydan beri kapalı olan bu numaralı abonemin ( almış olduğum cihazın kalan bedelinin tarafıma bildirilmesi suretiyle ) cihaz bedelinin bittiği ayda hattımın İPTAL edilmesini ve iş bu dilekçemin ile ödemiş olduğum fatura koçanlarının bir suretinin Bingöl Tüketici Hakem Heyeti Birliği’ne verileceğini, ( ben müşteri olup, eksik bilgilendirldiğim halde) cep merkezinin “hata” olarak kabul etmemesi halinde kamera kayıtları için İlgili Yetkili Makamlara tevdi edileceğini arz ederim. 15.04.2015

  Tekin ABAY
  Abone no: 0544.554.1712
  BİNGÖL

 • 05.01.2016-01.03.2016 tarihleri arasında yurt dışındaydim. 01.03.2016 tarihinde saat 13.45 de kopenhaktan Yeşilköy hava limanına geldim. Burada telefonumu açık konuma getirdim. Telefonuma Vodafone’a bir mesaj düştü. Mesajda ” Türkiye saatine göre 01.03.2016 14.01 tarihi itibariyle paket dışı internet kullanımınız 250.00 tl ye ulaşmıştır. ..” yazılıydi. Müşteri hizmetleri sorumlusunu aradım bana “henuz faturanın çıkmadığından bir işlem yapamayacağını söyledi. 09.03.2016 tarihinde tekrar aradığında paket dışı internet kullanımınız 465.00 tl dir dedi.yurt dışında genelde telefonumun açık konumda olmadığın söyledim. Açık olsa birileriyle görüşme kaydının olması gerekir diye itiraz ettim. Kaldıki 01.03.2016 saat 14.01 tarihi itibariyle sözü edilen tutarın 250.00 tl oldugu tarafımızdan bildirilmişti. Şimdi ise 465.oo olduğunu söylüyorsunuz. Omesaja itibar etme dedi.01.03.2016 tarihinde yurt için olduğum halde 215.00 lira daha eklenmesi firmasınizin işlemlerinin hatalı olduğu açıkça ortadadır. Bundan böyle kurumunuzdan aldığımız mesajlara itibar edelim mi? Yoksa çalışanınızin dediği gibi itibaren etmeyelim mi? Nasıl itiraz dilekçesi verebilirim konusunu araştırdım. Sitenizde itiraz dilekçelerinin Gn. MÜDÜRLÜĞÜNÜZE VERİLMESİ GEREKTİĞİ YAZILIYOR. Ben de itiraz dilekçesi yazarak 09.03.2016 tarihinde Gn.Müdürlük hizmet binasına geldim.saat 14.30 civarında bir bayan personelinizle gorusturuldum. İkna olmadığımı dilekçemi kabul etmelerini söyledim. Dilekçemi kabul etmedi. Bunu yasal olarak kabul etmelerinin gerektiğini söyledim. ” biz devlet memuru değiliz öyle bir zorunlulugumuz yok dedi. Burada bir başka sorumlu ile görüşmek istiyorum dedim .Ancak muhatap olduğum bayan tek sorumlu benim dedi.Gn. Müdürlüğünden ayrılmak durumunda kaldım. Gerek faturaya olan itirazımin gerekse maruz kaldığım muamelenin tahki edilmesini, tarafıma yersizolarak fatura edilen tutarın tespitini ve iptalini ayrıca Dilekçemin neden kabul edilmediğinin bildirilmesini arzedrim.

  Not:Ilgili itiraz mercilerine sunulmak uzere Şubat 2016 tarihli detaylı faturamin adresime gönderilmesini arz ederim.

  Hüseyin Eren
  Yayla Mahallesi yay Meydanı Caddesi 5 Dr.13

  Feriköy /Sisli/istanbul.

  Abone NO 0532 788 36 15

  • Sayın Eren, öncelikle sitemizin kurumla hiçbir ilgi ve alakası olmadığını belirtelim. Sorununuza gelince, ilgili firma ile sorununuzu çözemiyor iseniz konu hakında öncelikle tüketici hakem heyetine dilekçe ile başvuru yaparak gerekli itirazınızı belirtebilirsiniz. Sonrasında yaşanan gelişmelere göre gerekirse tüketici mahkemesine de gidebilirsiniz.

 • Ben bekir bahar 542 447 1238 nolu tlf sayibiyim 4 ay once hatimin ustune tlfaldi LG3 takisle dedilerama 4ay sonra o fatura bana tlf fiyatiyla bir geldi 1451 olarak geldi ben bu fiyati takis lendirmrsini istiyorum hem 12 yilvodofonlu oldiyorsunuzda biz sozumu tutuyoruz siz vodofun neden sozunu tutmuyorsunuz buyru. Bir cvp alim e postami yaziyor cvpbekliyor bekirbahar37@gmail.com

  • Bekir bey, öncelikle sitemizin vodafone ile hiçbir bağlantısı bulunmadığını bilmenizi isteriz. Bu sebeple sorun ve taleplerinizi kurumun müşteri hizmetlerine iletmeniz halinde sorununuza daha hızlı çözüm bulabilirsiniz. Saygılarımızla…

 • Eşimin foturasi geldi ilk faturası 503 lira bir diğer ayada 700 lira yansıtmışlar ve sadece dikaka aşımı yazıyor 1200 lira asım olabilir mi birde haberi olmadan tarifesini değiştirmişler ve tüketici ye gittik hitarneme yazmamız gerektiği söylendi yardımcı olurmusunuz

  • İhtarnameyi noterlik aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir. Yakınınızdaki bir notere giderek konu hakkında ihtarname çekebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.