Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Turkcell Fazla Gelen Telefon Faturasına İtiraz Dilekçesi Örneği

Turkcell GSM operatörünüz tarafından çeşitli nedenlere dayalı olarak Turkcell cep telefonu faturanız zaman zaman yüksek gelebilir. Bu gibi durumlarda fazla tahakkuk ettirilen miktarlara itiraz edilmediğinde cebinizden fazla miktarlarda para çıkmış olacaktır. Yüksek gelen Turkcell telefon hattınızın faturası için her zaman itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken Turkcell cep telefonu faturanızın son ödeme tarihi yaklaşmış ise, itiraz sürecinde telefon hizmetinizin kesilmemesi ve faturanıza ekstra faiz ödememek için, fatura bedelini yatırmanız önemli. Sonrasında Turkcell Cep Telefonu faturasına itirazınızı içerir dilekçenizi firmanın ilgili şubesine vererek süreci başlatabilirsiniz. Bu aşamada size gerekli olan Turkcell Cep Telefonu hattı faturasına itiraz dilekçe örneği.

Konuya ilişkin olarak Turkcell hattı faturasına itiraz dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Bilgisayarınıza indireceğiniz Turkcell cep telefonu hattı faturasına itiraz dilekçe örneğini kendinize göre uyarladıktan sonra ilgili birime bizzat teslim ediniz.

Not: Hak kaybına uğramamak adına dilekçe yazarken örnek dilekçedeki bölümleri kendinize göre tamamen uyarlamayı unutmayınız.

sponsorlu bağlantılar

 

sponsorlu bağlantılar

4 Responses to Turkcell Fazla Gelen Telefon Faturasına İtiraz Dilekçesi Örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.