Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Türk Telekom Fazla Gelen Telefon Faturasına İtiraz Dilekçesi Örneği

Zaman zaman telefon faturaları çeşitli hatalar sebebiyle kabarık gelebilmekte. Fazla tahakkuk ettirilen miktarlara itiraz edilmediğinde cebinizden fazla çıkan miktarlar söz konusu olabilmekte. Yüksek gelen telefon faturası için tüketicinin her zaman itiraz etme hakkı bulunmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken telefon faturanızın son ödeme tarihi yaklaşmış ise, itiraz sürecinde telefon hizmetinizin kesilmemesi ve faturanıza ekstra faiz ödememek için, fatura bedelini yatırmanız fayda sağlayacaktır. Sonrasında telefon faturasına itirazınızı içerir dilekçenizi Türk Telekom firmasının ilgili birimine vererek süreci başlatabilirsiniz. Bu aşamada size gerekli olan telefon faturasına itiraz dilekçe örneği.

Konuya ilişkin olarak telefon faturasına itiraz dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Bilgisayarınıza indireceğiniz telefon faturasına itiraz dilekçe örneğini kendinize göre uyarladıktan sonra ilgili birime bizzat teslim ediniz.

Not: Hak kaybına uğramamak adına dilekçe yazarken örnek dilekçedeki bölümleri kendinize göre tamamen uyarlamayı unutmayınız.

sponsorlu bağlantılar

One Response to Türk Telekom Fazla Gelen Telefon Faturasına İtiraz Dilekçesi Örneği

  • TÜRK TELEKOMA 1 YIL ÖNCE TELEFON HATTIMIN KAPANMASI İÇİN KAPAMA FORMU DOLDURUP BORCUMU SIFIRLAYIP KAPATTIM. DAHA SONRA TELEFONLA ARAYARAK 6 AYLIK ÜCRETSİZ DONDURALIM, BELKİ FİKRİNİZİ DEĞİŞTİRİRSİNİZ, BELKİ AVANTAJLI TARİFE UYGULARIZ.NASIL OLSA PARA ÖDEMEYECEKSİNİZ DEDİLER.
    6 AY SONRA BENİM YAZILI VE SÖZLÜ TALEBİM OLMAMASINA RAĞMEN HATTI AÇIP HER AY İÇİN FATURA KESEREK ŞİMDİ 160 TL BORÇ ÇIKARTIP , İCRA TAKİBİNE GEÇİYORLAR. KALDIKİ BENİM EVİMDE TELEFON MAKİNASI VE KABLOSU BİLE YOK. BUNUN İÇİN NE YAPMALIYIM, NEREYE SUÇ DUYUSUNDA BULUNABİLİRİM. LÜTFEN BİLGİSİ OLAN, BİLGİSİNİ PAYLAŞABİLİR Mİ? TEŞEKKÜRLER.533 765 3618

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.