Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Ticari Plakanın Devir Teslimi İçin Tutanak Örneği

Ticari taksiler özellikle günümüzde büyük şehirlerde büyük önem arz etmekte. İnsan yoğunluğunun artması, trafik yoğunluğunun artması gibi etmenler ticari taksi sayısının da artmasına sebep olmuştur. Yaşanan bu gelişmeler karşısında ticari taksi işi yapan pek çok insan bu sektör içerisine girip çıkmaktadır. Ticari araçlarda önemli olan aracın plakasıdır. Her isteyene ticari plaka verilmemektedir. Mevcut taksi duraklarında faaliyet göstermekte olan ticari taksiler zaman içerisinde el değiştirmektedir. Bu el değiştirme esnasında taraflar kendi aralarında devir teslim tutanağı hazırlayabilirler.

Ticari plaka devrine ilişkin devir teslim tutanağı örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak kaydetmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz devir teslim tutanağı örneğini kendinize göre düzenleyerek işlem yapabilirsiniz. Yapacağınız bu tarz önemli işlerde avukatlardan yardım almanız size fayda sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.