Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Servisten Dönmeyen Ürünler İçin Dilekçe Örneği

Yetkili servisler içinde bulunduğumuz çağda en sık aranan yerler arasında bulunmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin zaman içerisinde arızalanmaları baş ağrıtabilmekte. Buna servislerin kaliteli hizmet vermemesi gibi bir durum da eklendiğinde işin içerisinden çıkmak daha da zorlaşmakta. Özellikle son zamanların en büyük şikayetleri arasında yetkili servislere gönderilen cihazların servisten dönmemesi yer almakta. Bu gibi durumlarda öncelikle ürünün servisten gönderilmesinin sağlanması için markanın Genel Müdürlükleri aranabilir. Bu yöntem genelde sonuç vermektedir. Bir başka yöntem ise bir dilekçe yardımıyla yaşadığınız yerde bulunan Tüketici Hakem Heyetlerine başvurarak markayı ve servisi şikayet etmek.

Servisten dönmeyen ürün için yazılması gerekli dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndirdiğiniz dilekçe örneğini kendinize uygun şekilde düzenlemeniz gerekmekte.

Not: Yaşanan her olay aynı olmadığı için dilekçenin kendinize en uygun şekilde doldurulması talebinizin doğru değerlendirilmesi açısından oldukça önemlidir.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.