Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Öğrenci İkamet Adresi Beyan Formu Dilekçesi İndir

İkametgah içinde yaşadığımız çağda oldukça önemli bir hale gelmiştir. Özellikle resmi yazışmalarda ve tebliğlerde oldukça önemli bir yer tutan ikametgah bilgisinin şu günlerde Devlet tarafından Mernis ile sürekli güncel tutulmaya çalışıldığı açıkça görülmektedir. İkametgah bilgisinin güncel olması hem tebliğ alacak hem de tebliğ edecek açısından hak kayıpları yaşanmaması adına oldukça önemli olduğu aşikardır. Mernis adresinin güncel tutulması ve yapılacak adres değişikliklerinin bildirilmesi zorunlu olsa da zaman zaman aksaklıklar yaşanmaktadır. Bu nedenle bazı kurumlar (özellikle okullar) ikamet adres beyan formunu kişilerden talep etmektedir. Yazımız içeriğinde öğrenci ikamet adresi beyan formu dilekçesi örneğini bulabilirsiniz.

Öğrenci ikamet adresi beyan formu dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen linki tıklayınız. İkamet adresi beyan formundaki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.