Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Kontör Dolandırıcılığı İçin Savcılığa Şikayet Dilekçesi

Kontör dolandırıcılığı son dönemlerin en fazla kullanılan dolandırıcılık yöntemleri arasında. Rastgele numaraları arayarak kendilerini polis, Savcı, Hakim veya devletin başka bir kamu görevlisiymiş gibi tanıtan ve ilgili kişiyi kandırmak için akla hayale gelmedik şeyler söyleyen dolandırıcılar istediklerini elde edene kadar uğraşıyorlar. Böyle bir durumla karşılaşıldığında ilk yapılması gereken telefonda söylenenlere itibar etmemek ve telefonu kapatmak. Sonrasında ise en yakın karakola veya Cumhuriyet Savcılıklarına şikayet dilekçesi vermek. Şayet böyle bir durumla karşılaştıysanız yazımızda sunduğumuz cep telefonu kontör dolandırıcılığına ilişkin dilekçe örneğini inceleyerek ona uygun formatta şikayet dilekçenizi oluşturabilirsiniz.

Cep telefonu ile kontör dolandırıcılığı için Suç duyurusu dilekçesi örneğini bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dilekçeyi kendinize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

Unutmayın, hiçbir kamu görevlisi cep telefonu ile kredi kartı numarası, şifresi, kontör veya buna benzer şeyler talep etmezler.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.