Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Fazla Gelen Doğalgaz Faturasına İtiraz İçin Dilekçe Örneği

Zaman zaman Doğalgaz saatlerinin okunması esnasında yapılan küçük hatalar sonucu faturalar epey kabarık gelebilmektedir. Yüksek tutarlı faturalar için tüketicinin ilgili kuruma her zaman için itiraz etme hakkı bulunmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken doğalgaz faturanızın son ödeme tarihi yaklaşmış ise, itiraz sürecinde gazınızın kesilmemesi ve faturanız için gecikme faizi ödememek adına fatura bedelini yatırmanız tarafınıza fayda sağlayacaktır. Sonrasında doğalgaz faturasına itirazınızı içerir dilekçenizi doğalgaz dağıtım şirketinin ilgili birimine vererek süreci başlatabilirsiniz. Bu aşamada size gerekli olan doğalgaz faturasına itirazınızı içerir dilekçe örneği.

Konuya ilişkin olarak doğalgaz faturasına itiraz dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Bilgisayarınıza indireceğiniz doğalgaz faturasına itiraz dilekçe örneğini kendinize göre uyarladıktan sonra ilgili birime bizzat teslim ediniz.

Not: Hak kaybına uğramamak adına dilekçe yazarken örnek dilekçedeki bölümleri kendinize göre tamamen uyarlamayı unutmayınız.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • doğalgaz fatura itiraz
  • doğalgaz itiraz dilekçesi
  • doğalgaz faturası itiraz dilekçesi
  • igdaş genel müdürlüğüne fatura itiraz dilekçe

5 Responses to Fazla Gelen Doğalgaz Faturasına İtiraz İçin Dilekçe Örneği

  • kullammadıgım halde dogal gaz faturam cok geldı ne yapmam lazım.

    • Faturanıza itiraz ile ilgili olarak kuruma itiraz dilekçesi vermeniz gerekir. Sayfamızda paylaştığımız dilekçe örneğininden faydalanabilirsiniz.

  • Çok gerekli bir bilgi . Emeği geçenlere teşekkür ederim.

  • ben zeynep cengiz benim bir faturam ödenmemiş yeni fatura geleçek diye kesildi üç saat sonra ekibiniz geliyor faturayi kesiyor ve usulsusluk diyor ertesigünde saati goturuyo ben sabah 7de evden çıkıyoruz akşam 5de geliyoruz ve bana dedikleri sen gazı kullanıyosun dediler bende evde yokuz dedim ben çalısıyorum dedim ben burda gelen memurunuz ayrımcılık yapıyor bır üşt sokagımda adam kesilen gazın kelepcesini sokup kullanıyor ona birsey yok ne ceza geliyor ne bir sey var sizce hakmı bu olanlar 5 ve4 caddede oluyor gelın bakın bogaz içi buraya gelen memurunuza bir sorunve ben cevap istiyorum yoksa televizyonlara yayin yapacagim cevap verın tesekurler

  • doğalgaz fazla geldi itiraz edeceim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.