Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Bedaş Müdürlüğüne Talep İçin Dilekçe Örneği

Elektrik tesisatlarındaki sorunlar nedeniyle müdahale edilmesini istediğiniz hususa ilişkin olarak ilgili kuruma yazacağınız dilekçe ile taleplerinizi belirtebilirsiniz. Bunun için hazır dilekçe örnekleri işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Yazacağınız dilekçelerdeki taleplerin açık ve anlaşılır yazılması, fazla detaya inilmeden olayın net olarak özetlenmesi daha hızlı sonuçlar elde edebilmenize katkı sağlayacaktır. Bu gibi hususların dilekçelerde gözardı edilmemesi büyük önem taşımaktadır.

Bedaş müdürlüklerine veya diğer elektrik dağıtım şirketlerine yapacağınız başvurular için örnek dilekçeyi bilgisayarınıza word belgesi olarak kaydetmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz dilekçeyi kendinize göre ve olaya göre özetleyerek işleme koyabilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • bedaş dilekçe örneği
  • bedaş dileköe

One Response to Bedaş Müdürlüğüne Talep İçin Dilekçe Örneği

  • Sayin bedas ben neden hizmet alamiyorum sayac yandi 5 gundur ekip gelip saati degistirmedi bu ne alaka sorumsuzluk evde coluk cocuk ders calisamiyo rezilligin bini bi para enerji bakanligina mi yazalim illaki bu aksam saat 5 e kadar sorun giderilmezse bakanliga yazicagimi hatirlatirim saygilar veysel gul teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.