Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Banka Hesap İşletim Ücreti İade Başvurusu İçin Dilekçe Örneği

Hesap işletim ücreti, bankaların müşterilerine ait vadesiz hesaplarından belirli dönemlerde kestikleri masraf ücretleri olarak adlandırılabilir. Hesap işletim ücretleri miktar olarak bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Bazı bankalar  müşterilerinden bu bedeli almamaktadırlar. Hesap işletim ücreti alınmaması gereken durumlar da bulunmaktadır.  Bu duruma örnek olarak üniversite öğrencileri verilebilir. Haksız yere tarafınızdan hesap işletim ücreti alındığını düşünüyorsanız sayfamızdaki dilekçe örneğini doldurarak bankanızdan bedelin iadesini talep edebilirsiniz.

Banka hesap işletim ücreti iadesi için hazır dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. İndirdiğiniz dilekçe örneğini kendinize göre uyarlayarak Bankanızın Genel Müdürlüğüne gönderebilirsiniz.

Not: Dilekçe ile başvurmadan önce Bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak hesap işletim ücreti keseneğinin tarafınıza iadesini talep etmeniz durumunda olumlu bir sonuç elde etme ihtimaliniz olduğunu unutmayınız.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.