Her türde ve içerikte hazır dilekçe örneği elinizin altında
Dilekçe Talebi
Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.
Reklam

Aracın Hurdaya Ayrılması İçin Emniyete Verilecek Dilekçe Örneği

Ekonomik ömrü dolmuş, trafiğe çıkamayacak derecede yıpranmış eski araçların elde bekletilmesi pek çok yönden sıkıntılıdır. Her şeyden önce aracın vergi borcu birikmektedir. Bu nedenle bu durumdaki araçların bir an önce trafikten çekilerek hurdaya ayrılması araç sahibi açısından gerekli ve faydalıdır. Eskiyen araçların hurdaya ayrılması için araç sahibi veya vekalet verdiği kişi tarafından bir takım işlemlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğine aracın hurdaya ayrılması talepli dilekçenin verilmesi bu işlemlerden bir tanesidir. İlgili dilekçe örneğini alt kısımda bulabilirsiniz.

Emniyete verilmesi gereken aracın hurdaya ayrılması dilekçe örneğini bilgisayarınıza kaydetmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndirdiğiniz dilekçedeki bölümleri kendinize göre düzenleyerek ilgili birime verebilirsiniz.

Benzer Arama Terimleri:

  • yazar kasa hurdaya ayırma dilekçesi
  • yazarkasa hurdaya ayırma dilekçesi
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1841 AAS64_EytnLHP0QrouVXAG2E1QMHmcY9TLkZOQQLqaQcsjjNZ4mbH1kh3gY624zv ef7ca0cba3a32e432fb22bf566b754656b02e83c&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.