Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Doğalgaz Faturasına İtiraz Etmek İçin Dilekçe Örneği İndir

Kullanımınız değişmemesine karşın, zaman zaman doğalgaz faturalarında beklenmedik rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Saatin yanlış okunması, faturanın 30 günlük yerine 35-37 günlük olması veya hesaplamanın yanlış yapılması, faturadaki her ay gibi ortalama olması gereken rakamın farklı olmasına sebep olabilir. Bu gibi durumlarda faturanızın yeniden incelenmesi, yahut saatinizin yeniden okunması gibi taleplerinizi yazılı olarak doğalgaz hizmetini aldığını firmaya bildirebilirsiniz.

Firmaya vereceğiniz doğalgaz faturasına itiraz dilekçesi ile birlikte faturanız yeniden değerlendirilerek size fatura bedelindeki farkın neden kaynaklandığı, yahut kullanımınızla orantılı olarak faturalandırmanın doğru yapılıp yapılmadığı hususunda tarafınıza mutlaka bilgi verilecektir.

Doğalgaz faturasına itiraz için dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek istiyorsanız lütfen linki takip ediniz. İndireceğiniz dilekçe örneğinde boş bırakılan yerleri elinizdeki faturaya bakarak doldurduktan sonra dilekçe başlığını da düzelterek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Dilekçenizin alt bölümüne adresinizi ve telefon bilginizi yazmayı unutmayın ki tarafınıza dönüş yapılabilsin.  Saygılarımızla.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.