Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

9.Maddeye Göre Tabanca Taşıma Ruhsatı Talebi Dilekçe Örneği

Ülkemizde tabancalar için taşıma ruhsatı almak hiç de kolay değil. Ancak bazı meslekler ve bazı riskli iş alanlarında Yönetmeliğin 9. maddesine istinaden yapılan talepler neticesinde, talebin uygun görülmesi ve onaylanması halinde tabanca için taşıma ruhsatı verilebilmektedir. Bu süreç kısa olmamakla birlikte işin bu şekilde yürütülmesi de insan sağlığı ve kişisel silahlanmanın kontrollü bir şekilde ve gereği kadar olması açısından önemlidir. Siz de ilgili Yönetmeliğin 9. maddesine göre tabanca için taşıma ruhsatı başvurusunda bulunmak istiyorsanız yazımızda yayınladığımız talep dilekçesi örneğini kullanabilirsiniz.

9.Maddeye göre tabanca taşıma ruhsatı başvurusu için dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen linki tıklayınız. İndireceğiniz dilekçedeki boş yerleri doldurarak ilgili birime verip işleme koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.