Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Çevre Temizlik ve Emlak Vergisinin Kaldırılması İçin Dilekçe Örneği

Çevre Temizlik vergisi ve emlak vergileri, mesken sahipleri tarafından verilen başlıca vergilerdir. Ülkemizde pek çok ev sahibi özellikle emlak vergisini çeşitli sebeplerden ötürü zamanında yatırmamakta, veyahut uzunca bir süre hiç yatırmamaktadır. Evlerin satışı gerçekleştirildiğinde genellikle ev sahiplerinin karşısına çıkan vergiler çoğu zaman sürpriz olmaktadır. Çevre temizlik ve emlak vergileri, kişinin meskenini satması ile üzerinden düşürülebilmektedir ancak bunun için ilgili kişi tarafından konu hakkında Belediye Başkanlığının ilgili birimine dilekçe verilmesi gerekmektedir.

Çevre temizlik vergisi ve emlak vergisinin düşürülmesi için gerekli dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz dilekçedeki tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra ilgili kuruma vererek işleme koyabilirsiniz.

Benzer Arama Terimleri:

  • çevre temizli vergisine itiraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.