Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Belediye Sisteminden Anons Talebi İçin Dilekçe Örneği

Özellikle nüfus yoğunluğu fazla olmayan bölgelerde, bazı il ve ilçelerde anons sistemi oldukça yoğun bir şekilde kullanılmakta. Yapılacak etkinlikler veya buna benzer farklı farklı konularda belediye hoparlörlerinden yapılan bilgilendirme anonsları halk tarafından takip edilmektedir. Bu sistemin verimli kullanılabilmesi ve yanlışlıkların önüne geçilebilmesi için anons talepleri çoğu yerde yazılı olarak alınmaktadır. Böylelikle sistem hem verimli kullanılmakta, hem de anons talep edene ait talep dilekçesi birimin elinde delil olarak beklemektedir.

Belediye hoparlörlerinden veya buna benzer sistemlerden anons yaptırmak için kullanabileceğiniz dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz dilekçe örneğini kendinize göre düzenleyerek işleme koyabilirsiniz.

Not: Sistemin aktif ve verimli olarak kullanımının sağlanması, gereksiz gürültü kirliliği yaşanmaması için taleplerinizi açık ve net bir şekilde doğru olarak belirtmeniz oldukça önemlidir.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.