Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Arızalı Su Saatinin Tamiri ve Değişimi İçin Dilekçe Örneği

Zaman içerisinde sürekli kullanılan su saatleri arızalanmaktadır. Bilindiği gibi su saatlerinin montajı veya demontajı Belediyelerin ilgili birimleri tarafından yapılmakta ve montaj sonrasında mühürlenmektedir. Mührün yetkisiz kişiler tarafından sökülmesi Yasal olarak suç teşkil etmektedir. Yaşanabilecek su saati arızalarında yapılacak tüm işlemlerin de bu kapsamda Belediyelerin ilgili birimleri tarafından yapılması gerekmektedir. Yetkisiz müdahaleler sizi Yasal yaptırımlarla karşı karşıya bırakabilir. Bunun için su saatlerine ilişkin sorunlarınızı Belediyelerin ilgili birimlerine yazılı olarak bildirmelisiniz. İlgili birimler tarafından saatinize gerekli müdahale yapılarak masrafları sonradan size bildirilecektir. (işleyiş hakkında belediyelerden telefon ile ayrıntılı bilgi alabilirsiniz) Su saati arızalarında yazılması gereken dilekçeye ait örneği yazımız içeriğinde bulabilirsiniz. İndireceğiniz dilekçedeki bilgileri eksiksiz doldurmanız müdahalenin yerinde ve zamanında yapılması için önemlidir.

Arızalı su saatinin tamir ettirilmesi veya değiştirilmesi için gerekli olan dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz dilekçeyi tam ve eksiksiz olarak doldurarak imzaladıktan sonra Belediyenizin ilgili biriminde işleme koyabilirsiniz.

Benzer Arama Terimleri:

  • su saati arızası
  • su sayacı arızaları
  • su sayacı değiştirme dilekçesi
  • su sayacı arızası
  • şu sayacı arızası nasıl anlaşılır
  • susaati bozuk olunca neyapmak gerek
  • bozuk su sayacı nasıl değiştirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.