Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Kredi Masrafının İadesi İçin Bankaya Yazılacak Dilekçe Örneği

Pek çok banka tarafından müşterilerine verilen kredilerden, çoğunlukla masraf adı altında çeşitli kesintiler yapılmakta, müşteriden para talep edilmektedir. Bu kesintilerin miktarı çoğu zaman çekilen miktarın büyüklüğüne göre büyümektedir. Ancak son zamanlarda müşteriler tarafından bu kesintilere yapılan itirazlar  sonuç getirmiş, Mahkemeler müşterilerin lehine karar vermiştir. Bu örnek kararları emsal göstererek müşteriler birbiri ardına kredi masrafının iadesini bankalardan talep etmeye başladılar. Bu hususta kararlı davranan müşterilerin çoğu da kredi masraflarını iade aldılar. Kredi masrafının iadesi için ilk yapmanız gereken dilekçe ile krediyi çektiğiniz banka şubesine dilekçe ile başvurmak.

Kredi masrafının iadesi için bankaya yazılacak dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz kredi masrafı iade dilekçe örneğini kendinize göre düzenleyerek işleme koyabilirsiniz.

NOT: Dilekçenize ilgili emsal kararları eklemeyi unutmayınız.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • kredi masrafı iadesi dilekçe örneği
  • kredi masraf? iadesi dilek?e ?rne?i

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.