Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Kredi Masrafının İade Edilmesi İçin Bankaya Yazılacak Dilekçe Örneği

Kredi masrafları ülkemizde bankaların en büyük gelir kaynakları arasındaydı. Yargıtayca verilen son kararlar doğrultusunda bankaların bu gelirleri bir bakıma sekteye uğramış oldu. Pek çok vatandaşımız bankalardan çektikleri kredilere istinaden kendilerinden alınan masrafların iadesi için bankalara koştu. Siz de banka veya bankalardan kredi çektiyseniz ve tarafınızdan masraf adı altında ücret alındıysa bunun iadesini talep edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıda paylaştığımız dilekçe örneğini kendinize göre uyarlayarak öncelikle bankadan masrafın iadesini talep etmek.

Kredi masrafının iade edilmesi için gerekli olan dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndirdiğiniz masraf iadesi dilekçe örneğini uygun şekilde doldurarak işleme koyabilirsiniz.

NOT: Resmi işlemlerde avukatlardan yardım almak avantajınıza olabilir. Kredi masrafı dilekçenizin onlara tebliğinden itibaren iade edilmediğinde Tüketici Hakem Heyetine başvurmanız gerekmekte. Tüketici Hakem Heyetine sunulması gereken dilekçe örneğini sitemizde bulabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.