Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

İş Bankası Kredi Kartı Harcama İtiraz Formu Örneği

Son yılların en hızlı gelişen sektörü kuşkusuz bankacılık. Bankacılık sektörüne internetin getirdiği yeniliklerin kattığı gelişmeler elbette tartışılmaz. Ancak bu yenilik çeşitli sıkıntılara da kapı aralamakta. Özellikle dikkat edilmeksizin paylaşılan kredi kartı bilgileri, yanlış anlama sonucu yapılan işlemler ve güvensiz internet sitelerinden yapılan alışverişler dolandırıcılık faaliyetlerinin internet ortamında yaygınlaşmasına sebep oluyor.

Peki bu dolandırıcılıkların önüne geçmek mümkün mü? Öncelikle yapılması gereken size ait olan kredi kartı bilgilerinin kesinlikle hiçbir ortamda gereğinden fazlasıyla paylaşılmaması. (bankadan aransanız bile kartınızın tüm bilgileri istenilmez) Bir diğer husus ta geçmişi olmayan, referansı bulunmayan internet siteleri üzerinden kredi kartı alışveriş yapılmaması.

Diyelim ki bir yanlışlık yaptınız ve böyle bir site üzerinden alışveriş yaptınız. Kartınızdan çekilen miktar için belirtilen zaman zarfı içerisinde harcama itiraz formu düzenleyerek paranın iadesini talep edebilirsiniz. Talebiniz il ilgili olarak yapılan değerlendirme sonucunda paranın iadesine karar verilebilmektedir.

sponsorlu bağlantılar

İş Bankasına ait kredi kartınızla ilgili olarak kredi kartı harcama itiraz tutanağını bilgisayarınıza pdf formatında kaydetmek için lütfen linki tıklayınız.

sponsorlu bağlantılar

İndirdiğiniz form üzerinde gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurarak İş Bankası şubesine götürebilirsiniz. Formun en güncel halini iş bankasının resmi sitesinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.