Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Banka Hesabı Kapatmak İçin Dilekçe Örneği

Bankalar insanlar tarafından en fazla işlem yapılan kurumlar listesinin ilk sıralarında yer almakta. Oldukça fazla kırtasiyeciliğin olduğu bankalarda bu işlemler kişilerin güvenliği ve karşılıklı hukuki çıkarlar açısından bir zorunluluk. Bankalardan yapılacak hemen hemen tüm taleplerin yazılı bir şekilde bizzat bankaya iletilmesi ise kaçınılmaz bir durum. Bu durumlardan bir tanesi de hesap açtırmak ve hesap kapatmak. Adınıza açtığınız bir hesabın kapatılabilmesi için kişinin bizzat dilekçe yazarak bankanın ilgili biriminde işleme koydurması gerekmektedir. Bu dilekçe ile birlikte bankadan bankaya değişiklik gösterebilen bir kaç belge daha istenilebilmektedir.

Banka hesabı kapatmak için gerekli olan dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen linki tıklayınız. İndireceğiniz dilekçeyi kendinize göre düzenleyerek işleme koyabilirsiniz. Bankanızdan dilekçe ile birlikte vermeniz gereken belgeleri öğrenmeniz yararınıza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.