Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Zaman Aşımı Nedeniyle Sabıka Kaydının Silinmesi Talebi Dilekçe Örneği

Sabıka kayıtlarının bir kısmı Kanun çerçevesinde belirlenen süre dolduğunda, ilgili kişiler tarafından yapılacak yazılı talep doğrultusunda silinebilmektedir. Sabıka kayıtlarının silinebilmesi için bir kısım şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Zaman aşımı nedeniyle  sabıkanın silinmesi için yazılacak dilekçe örneği esasen basit ve kolay bir dilekçedir. Sabıka kaydının silinmesine ilişkin dilekçe örneğini yazımız içeriğinden indirebilirsiniz.

Zaman aşımı nedeniyle sabıka kaydının silinmesi talebi dilekçe örneğini bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. İndirdiğiniz dilekçe örneğini kendi bilgilerinize göre doldurduktan sonra ilgili birime elden veya posta yoluyla gönderebilirsiniz.

Not: Açık kimlik ve adres bilgileriniz ile cezayı veren mahkeme bilgilerini eksiksiz girmeniz, talebin daha kısa sürede sonuçlandırılmasına katkı sağlayacaktır.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.