Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Telefonla Cinsel Taciz, Hakaret Suç Duyurusu Dilekçesi Örneği

İletişimin yaygınlaştığı çağımız içerisinde telefon ile işlenen suçlarda da ciddi bir artış mevcut. Özellikle cep telefonu kullanıcılarında yaşanan ve bayanların tercih edildiği cinsel taciz olaylarında yapmanız gereken birkaç şey ile sizi taciz eden kişi veya kişilerin yargılanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey cinsel taciz, hakaret Savcılık suç duyurusu dilekçe örneğini kendinize göre doldurarak şikayetçi olmanız. Şikayet dilekçenizi doğrudan Savcılığa verebileceğiniz gibi Emniyet Müdürlüğüne de başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu onur kırıcı davranışlarda bulunanların cezasız kalmasını istemiyorsanız hakkınızı savunmalısınız.

Cep telefonu ile taciz, hakaret veya kısa mesaj ile cinsel taciz, hakaret suçları ile ilgili olarak Savcılık suç duyurusu dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Söz konusu olaya ilişkin olarak suç duyurusunu avukatınız aracılığı ile yapabileceğiniz gibi kendiniz de  soruşturmayı takip edebilirsiniz. Adliyelerde açtığınız davalar ile ilgili olarak Uyap kısa mesaj servisi aracılığı ile davanız hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.