Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Sulh Ceza Mahkemesi Trafik Cezasına İtiraz Davası İçin Dilekçe Örneği

Son günlerde trafik cezalarındaki artış dikkatlerin bir kez daha trafik polislerine çevrilmesine neden oldu. Bu durumun en büyük sorumlusu elbetteki kural tanımayan araç sürücüleri. Hatalı parktan, hız sınırına, hatalı sollamadan kırmızı ışık ihlaline kadar pek çok sebeple trafik polisleri araç sahiplerine ceza kesmekte. Trafik cezalarındaki artış hem rakamsal olarak, hem de değersel olarak yükseliş göstermekte. Hemen herkes az yada çok trafik cezası ile karşılaşmakta. Trafik cezasının haksız yere kesildiğini düşünenler için ise Sulh Ceza Mahkemeleri görev başında. Trafik cezalarına itiraz için açacağınız davalarda haklı bulunmanız durumunda trafik cezası iptal olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken bir dava dilekçesi ile Mahkemeye başvuru yapmak.

Sulh Ceza Mahkemesine trafik cezasına itiraz etmek için gerekli dava dilekçesi örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak kaydetmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz dilekçeyi kendinize ve olaya göre uyarlayarak işleme koyabilirsiniz.

NOT: Dava dilekçelerinin yazılması esnasında avukatlardan destek almak son derece önemlidir.

sponsorlu bağlantılar

 

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • trafik cezasına itiraz dilekçesi örneği 2015
  • trafik cezasına itiraz dilekçesi örneği
  • trafik cezası itiraz dilekçe örneği 2015
  • sulh ceza mahkemesi dilekçe örneği

One Response to Sulh Ceza Mahkemesi Trafik Cezasına İtiraz Davası İçin Dilekçe Örneği

  • velimeşede jandarma komutanlığı beni ikici kez alkolü tutular ehliyetime 2 sene el koyuldu ve 2.600 tl para çezası kesildi ben hastaneye gidip orda alkol promilin ölçülmesini istedim kan tahlili yapılmasını beni götürmediler ve promil ölçme çıhazına kolonya dökerek kendileri üfledi ve çıkan promile göre bana ceza kestiler bunu yapmalarına kanunda yeri varmıdır yardımcı olmanızı isterim tşk….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.