Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Savcılık Şikayetten Vazgeçme Dilekçesi Örneği

Cumhuriyet Başsavcılıklarında herhangi bir konu ile ilgili yapmış olduğunuz (Kamu Hukuku kapsamında olmayan) suç duyurusu veya şikayetlerden vazgeçme hakkınız bulunmaktadır. Savcılıktaki şikayetimden vazgeçmek için ne yapmam gerekli diyorsanız cevabı yazımızda. Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılan şikayetten vazgeçebilmeniz için öncelikle şikayetten vazgeçme dilekçesi yazarak ilgili Savcılık birimine vermelisiniz. Şikayetten vazgeçme dilekçesi kolay, basitçe yazılabilecek bir dilekçedir. Sayfamızda şikayetten vazgeçme dilekçesi örneğini bulabilirsiniz.

Cumhuriyet Başsavcılığı şikayetten vazgeçme dilekçe örneğini bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. İndirdiğiniz dilekçe örneğindeki ilgili bölümleri kendinize göre doldurarak işlem yapabilirsiniz.

Not: Kamu Hukuku kapsamında olan bazı dava türlerinde, şikayetçi şikayetinden vazgeçmiş, bu yönde dilekçe sunmuş olsa bile Cumhuriyet Savcısı soruşturmayı yürütmeye devam edebilmektedir.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • savcılık şikayetten vazgeçme dilekçesi
  • savcılık şikayetten vazgeçme dilekçesi örneği
  • şikayetten vazgeçme dilekçesi savcılık
  • şikayetten vazgeçme dilekçe örneği
  • şikayetten vazgeçme dilekçesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.