Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Örnek No:13 Adi Kira ve Hasılat Kiralarına Ait Takipte Ödeme Emri Örneği

İcra Müdürlükleri, kişilerin alacaklarını almaları hususunda cebir uygulama yetkisine sahip kurumlardır. İcra Müdürlükleri Adliye Binalarında bulunmaktadır. İcra Memurları, İcra Müdür Yardımcıları ve İcra Müdürleri Devletin, Kanunda belirtilen yetkilerine dayanarak, yetkileri dahilinde, alacaklının alacağına karşılık olarak borçlunun borcunu ödemesi için gerekli yaptırımları uygulamakla yükümlüdürler. Haczi istenilen her malın uygun icra emri belgesi doldurularak ilgilisine tebliği gerekmektedir. Tebliğinden itibaren de gerekli Yasal süreç içerisinde gerekli prosedürler işletilmektedir. Bu yazımızda Adi Kira ve Hasılat Kiralarına Ait Takipte Ödeme Emri Örneğini paylaşıyoruz.

Adi Kira ve Hasılat Kiralarına Ait Takipte Ödeme Emrine İlişkin İcra Emri (Örnek No : 13) örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İlgili form İlgili İcra Müdürlüğündeki İcra Müdürü veya o görevi yürütmeye yetkili kişi tarafından doldurulmaktadır.

Not: Belge örnek olarak yayımlanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • ÖRNEK 13 ÖDEME EMRİ
  • ÖRNEK NO 13 ÖDEME EMRİ
  • örnek 13 ödeme emri örneği
  • örnek 13
  • tahliye talepli icra takibi örnek no 13

3 Responses to Örnek No:13 Adi Kira ve Hasılat Kiralarına Ait Takipte Ödeme Emri Örneği

  • 10-6-2006 dairemi kiraya verdi. 8 VE 9 -.2015 KİRASİYLE APR AİDATI NI 9 aydır vermedi 13 ödeme emrinde alacaklarımla tahliyesini istiyeceğim. diyelimki ödemeleri yaptı 10 yılın bitimine az kala tahliyesini yapabilirmiyim sizde rica ediyorum cevap verin

  • ödemeleri yaptı 10 yılın bitimine az kala tahliyesini yapabilirmiyim sizde rica ediyorum cevap verin
    kontrat balangıc 10-6-2006

  • kontrat balangıc 10-6-2006 on yılı doluncamı tahliye edilebilir cevabınızı rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.