Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Örnek No:10 Kambiyo Senetlerine Özgü Haciz Yolu İle Yapılacak Takipte Ödeme Emri Örneği

İcra Müdürlükleri, kişilerin alacaklarını almaları hususunda cebir uygulama yetkisine sahip kurumlardır. İcra Müdürlükleri Adliye Binalarında bulunmaktadır. İcra Memurları, İcra Müdür Yardımcıları ve İcra Müdürleri Devletin, Kanunda belirtilen yetkilerine dayanarak, yetkileri dahilinde, alacaklının alacağına karşılık olarak borçlunun borcunu ödemesi için gerekli yaptırımları uygulamakla yükümlüdürler. Haczi istenilen her malın uygun icra emri belgesi doldurularak ilgilisine tebliği gerekmektedir. Tebliğinden itibaren de gerekli Yasal süreç içerisinde gerekli prosedürler işletilmektedir. Bu yazımızda Kambiyo Senetlerine Özgü Haciz Yolu İle Yapılacak Takipte Ödeme Emrine İlişkin İcra Emri Örneğini paylaşıyoruz.

Kambiyo Senetlerine Özgü (ÇEK, POLİÇE VE EMRE MUHARRER SENET)  Haciz Yolu İle Yapılacak Takipte Ödeme Emrine İlişkin İcra Emri (Örnek No : 10) örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Kambiyo Senetlerine Özgü (ÇEK, POLİÇE VE EMRE MUHARRER SENET)  Haciz Yolu İle Yapılacak Takipte Ödeme Emrine İlişkin İcra Emri (Örnek No : 12) örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İlgili form İlgili İcra Müdürlüğündeki İcra Müdürü veya o görevi yürütmeye yetkili kişi tarafından doldurulmaktadır.

Not: Belge örnek olarak yayımlanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • örnek 10 ödeme emri
  • örnek no 10
  • örnek 10
  • 10 örnek ödeme emri

One Response to Örnek No:10 Kambiyo Senetlerine Özgü Haciz Yolu İle Yapılacak Takipte Ödeme Emri Örneği

  • Kambiyo Senetlerine(çek,poliçe ve emre muarrer senet) Özgü Haciz Yolu İle Yapılacak Takipte Ödeme Emri’ne itiraz dilekçe örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.