Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Kaybolan Cep Telefonu İçin Savcılığa Suç Duyurusu Dilekçe Örneği

Cep telefonları nedeniyle Savcılıklar tarafından yürütülmekte olan pek çok soruşturma bulunmaktadır. Cep telefonlarının çalınması ve kaybolması gibi durumlarda Savcı tarafından yapılacak soruşturma neticesinde dava açılabilmektedir. Buluntu cep telefonunun kullanılması suç teşkil etmektedir. Bu nedenle kaybedilen cep telefonu için sahibi, telefonunu bulan ve kullanan kişi veya kişilerden şikayetçi olabilmektedir. Bazı durumlarda ise kişi telefonunun çalındığını veya düşürdüğünü düşünebilmekte. Bu gibi durumda çalındı denmesi telefonun kaybedilmesi sonucu telefonu bulan kişiye hırsızlık şüphesini yükleyebileceği için sıkıntı doğurabilmektedir.

Kaybettiğiniz cep telefonuna ilişkin olarak bulan kişilerden şikayetçi olmak için gerekli dilekçe örneğini bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Dilekçedeki bölümleri kendinize göre dikkatlice doldurunuz.

Not: Mahkemelere veya Cumhuriyet Savcılıklarına verilen dilekçelerin bağlayıcı sorumlulukları olabileceğini unutmayınız. Adalet Bakanlığı UYAP sms bilgi sistemi ile davalarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.