Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Kaybolan Cep Telefonu İçin Ne Yapmak Gerekir Örnek Dilekçe

Cep telefonları çağımızda hayatın vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Özellikle cep telefonlarına kameranın entegre edilmesi ile cep telefonları farklı bir boyuta taşınmış oldu. Kişisel fotoğraflar, kısa mesajlar, telefon rehberinde kayıtlı bulunanlar ve daha bunun gibi pek çok kişisel veri cep telefonlarında muhafaza edilmekte. Cep telefonlarının kaybolması ve yanlış ellere geçme ihtimali ise bu hususlar yönünden sıkıntılı sonuçlar doğurabilmekte. Cep telefonlarının korunması için öncelikle imei numarasının kesinlikle bilinmesi gerekmekte. Güvenlik noktasında ise hafıza kartlarının şifrelenmesi ise başkaları tarafından içeriklere erişilmesini engelleyebilir. Gelelim cep telefonunun kaybedilmesi halinde ne yapılabileceğine. Cep telefonunuz kaybolduğunda Cumhuriyet Başsavcılıklarına suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Özellikle cep telefonunu bulan telefonun imei numarasını hacklemeden kullanır ise yakayı ele verecektir.

Kaybolan cep telefonunun bulunması için dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz dilekçedeki ilgili bölümleri kendinize göre eksiksiz olarak doldurduktan sonra işleme koyabilirsiniz.

NOT: Cep telefonunuzun kaybettiğinizi kesin olarak biliyorsanız dilekçede cep telefonunuzu bulan ve kullananlardan şikayetçi olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.