Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

İcra Takibi İçin Örnek No:48 Yeni İcra Takip Formu İndir

Son yıllarda ülkemizde borçlu sayısının artması ve borçluların borçlarını ödeyememeleri neticesinde icralık olma vakıaları yükselen bir grafik göstermektedir. Bu durumda alacaklılar da icra müdürlüklerine başvurarak alacaklarını icra yoluyla tahsil cihetine gitmektedir. Bu süreç borçlu açısından ekstra külfet getirmekle birlikte yıpratıcı bir süreç olmakla alacaklı açısından da sıkıntılı bir süreçtir. Alacaklı tarafından icra takibi yapılabilmesi için gerekli olan  örnek no:48 numaralı icra takip formunun doldurulması gerekmektedir. İcra takibi için yeni icra takip formunu yazımızda bulabilirsiniz. İlgili icra takip formunu ikamet ettiğiniz yerde bulunan İcra Müdürlüklerinden de temin edebilirsiniz.

2014 yılı İcra takibi için gerekli  olan örnek no:48 icra takif formunu bilgisayarınıza word belgesi olarak kaydetmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İndireceğiniz formu kendinize göre tanzim ederek ilgili birimde işleme koyabilirsiniz.

NOT: Mahkemeler ve diğer kurumlara verilecek belgeler hukuki sonuç doğurmaktadır. Ayrıca İcra Müdürlüklerinde yapacağınız yanlış işlemler hak kaybınıza neden olabileceğinden, bir avukattan yardım almanız faydalı olacaktır.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • icra takip formu
  • icra takip örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.