Her türde ve içerikte hazır dilekçe örneği elinizin altında
Dilekçe Talebi
Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.
Reklam

Dernek İçin Zayi Belgesi Dilekçe Örneği İndir

Dernekler tarafından kullanılmakta olan, defter, form, makbuz vs. gibi önemli belge ve defterlerin kaybolması halinde Mahkemeye başvuru gerekmektedir. Bu hususta yapılacak başvuru yazılı dilekçe ile olmalıdır. Açılacak dava neticesinde Mahkemece değerlendirme yapılacak ve zayi belgesi niteliğinde karar verilecektir. Bu belge ile de ilgili işlemler yürütülecektir. Aksi taktirde kaybolan belge ile yapılacak resmi işlemlerden dernek yöneticileri ve diğer yetkilileri sorumlu olabilecektir. Dernek için zayi belgesi dilekçe örneğini yazımızın alt bölümünde bulabilirsiniz.

Dernek için zayi belgesi dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız. İndireceğiniz dilekçeyi kendinize ve olaya göre düzenleyerek işleme koyabilirsiniz. Mahkemelere yapılacak başvuruların yasal ve bağlayıcı sonuçları olduğunu unutmayınız.

NOT: Yukarıdaki gibi önemli hususlarda avukatlardan yardım almanız yanlış işlem yapmamanız adına önemlidir. Dilekçenin kullanımından doğacak neticelerden dilekceornegin.com sorumlu tutulamaz.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • zayi belgesi dilekçe örneği
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1836 ZCWhgHLLn8xHn7-TFmLQXrVOB0XSBKpgMVmk930mEcLCviHjWKIMcefb-4zLMxLD 6016c9d658e354dcc0963b8bbc3b6d64e3fb1993&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.