Her türde ve içerikte hazır dilekçe örneği elinizin altında
Dilekçe Talebi
Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.
Reklam

Çocuk Teslimi Veya Çocukla Kişisel İlişki Kurulmasına İlişkin İcra Emri Örneği

İcra Müdürlükleri, kişilerin alacaklarını almaları hususunda cebir uygulama yetkisine sahip kurumlardır. İcra Müdürlükleri Adliye Binalarında bulunmaktadır. İcra Memurları, İcra Müdür Yardımcıları ve İcra Müdürleri Devletin, Kanunda belirtilen yetkilerine dayanarak, yetkileri dahilinde, alacaklının alacağına karşılık olarak borçlunun borcunu ödemesi için gerekli yaptırımları uygulamakla yükümlüdürler. Haczi istenilen her malın uygun icra emri belgesi doldurularak ilgilisine tebliği gerekmektedir. Tebliğinden itibaren de gerekli Yasal süreç içerisinde gerekli prosedürler işletilmektedir. Bu yazımızda Çocuk Teslimi Veya Çocukla Kişisel İlişki Kurulmasına İlişkin İcra Emri Örneğini paylaşıyoruz.

Çocuk Teslimi Veya Çocukla Kişisel İlişki Kurulmasına İlişkin İcra Emri (Örnek No : 3) örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. İlgili form İlgili İcra Müdürlüğündeki İcra Müdürü veya o görevi yürütmeye yetkili kişi tarafından doldurulmaktadır.

Not: Belge örnek olarak yayımlanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • çocuk teslimi icra emri örneği
  • çocuk teslimi takip talebi örneği
  • çocuk teslimine ilişkin icra emri
  • cocuk haczi dilekce ornegi
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 p-eS7Ekwv3cXnjvpIVQ9oHi5wQVe7W7C3Wu7yIxnK9d8GxQtOg76-NKXzU6cKfQ5 67e7129f19ff4ed1c80bb7387f5e473216a8492b&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.