Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Cep Telefonu Hırsızlığı Suç Duyurusu Şikayet Dilekçesi Örneği

Son zamanlarda akıllı cep telefonları, yüksek fiyatları sebebiyle hırsızların iştahını kabartmakta. Hemen herkesin başına gelebilecek olan cep telefonu hırsızlığı sonrasında yapmanız gereken işlemleri bilmiyorsanız yazımızı mutlaka okuyun. Cep telefonu hırsızlığı sonrasında yapmanız gereken ilk şey bir şikayet dilekçesi yazmanız. Dilekçeyi yazarken konu hakkında ayrıntılı bilgilere yer vermeniz ve özellikle cep telefonunuza ait imei numarasını belirtmeniz konunun kısa sürede sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. Cep telefonu hırsızlıklarında Cumhuriyet Başsavcılıklarına direk olarak suç duyurusunda bulunabileceğiniz gibi en yakınınızdaki Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayet dilekçenizi sunabilirsiniz.

Cep telefonu hırsızlığı nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuru şikayet dilekçesi (suç duyurusu) örneğini word formatında bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Not: Cep telefonu kullanırken, kullandığınız cihaza özel IMEI numarasını mutlaka bir yere kaydediniz. Cep telefonunuzun imei numarasını orijinal kutusu üzerinden ve cihazın iç kısmından öğrenebileceğiniz gibi cep telefonunuzdan *#06# tuşlarına basarak da öğrenebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.