Her türde ve içerikte hazır dilekçe örneği elinizin altında
Dilekçe Talebi
Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.
Reklam

Araçtaki Hacizin Kaldırılması İçin Dilekçe Örneği

Mahkemelerce yahut İcra Müdürlüklerince mevcut durumun gereğine göre araç üzerine satışın engellenmesi için tedbir amaçlı haciz işlemi uygulanabilmektedir. Borcun ödenmesi, Mahkemedeki gereğin ortadan kalkması  veyahut dosyanın karara bağlanması sonucunda araç üzerindeki hacizler kaldırılmaktadır. Ancak bazı durumlarda haczin kaldırılması unutulabilmektedir.

Böyle durumlarda haczi koyan birimden haczin kaldırılması talep edilmelidir. Bu talep yazılı olarak, haczin kaldırılması talep dilekçesi yazılması suretiyle yapılmalıdır.

İcra Müdürlüğü araç üzerindeki haczin kaldırılması için dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak kaydetmek için lütfen linki takip ediniz.

sponsorlu bağlantılar

Mahkemelerden araç üzerindeki haczin kaldırılması talebi için dilekçe örneğini bilgisayarınıza indirmek için lütfen linki takip ediniz.

sponsorlu bağlantılar

İndireceğiniz dilekçeyi haczin kaldırılmasını talep edeceğiniz birimin bilgilerine göre düzenleyerek işleme koyabilirsiniz.

Benzer Arama Terimleri:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1882 dH-XDnLSZc9oEcEUIIS4leO1K4wZZ7GJHFVkmvxDYUP5q5J1ZUijKDZYGnvePKDQ 7726a12eb222ace2ab894555c4e98ff6b8c1ccb0&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.