Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

AOF Yanlış Bölüme Yatırılan Paranın İadesi İçin Dilekçe Örneği

Açık Öğretim Fakülteleri her sene pek çok mezun vermekte. Açık Öğretim Fakültesi Öğrencilerinin pek çoğu okul ile ilgili işlemlerini internet üzerinden yürütmekte. Özellikle bankalara yatırılan harç paralarında zaman zaman sıkıntılar yaşanabilmekte. Bu sıkıntıların başında da harç paralarının farklı bölümlerin harcı ile karıştırılması gelmekte. Böyle bir durumda harcın doğru olarak yeniden yatırılması, yanlış yatırılan bölümden de tarafınıza iade edilmesi için Fakülte Dekanlığı’na dilekçe yazılmalıdır. Dilekçenizde hesap numarası alanlarınızı boş bırakmayınız.

Açık Öğretim Fakültesi yanlış bölümüe yatırılan paranın iadesi için gerekli olan dilekçe örneğini bilgisayarınıza word formatında indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Not: Yazılan dilekçe elden teslim edilebileceği gibi, posta yolu ile gönderilebilmektedir. Posta ile gönderilecek evrakların adi posta yerine iadeli taahhütlü gönderilmesi dilekçenizin yerine ulaşmasını garanti edecektir.

sponsorlu bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.