Sitemizde bulamadığınız dilekçe örneği talebiniz için yonetimekibi@gmail.com adresine mail atın, örnek dilekçeyi sizin için hemen yayınlayalım.

Anlaşmalı Boşanma Davası İçin Anlaşma Protokolü Örneği

Anlaşmalı boşanma davalarında tarafların nafaka, tazminat, çocuk velayetleri, mal paylaşımı ve diğer her konuda anlaşmış olmaları gerekmektedir. Anlaşmaya ilişkin olarak tarafların aralarında düzenleyecekleri anlaşma protokolünü imzalayarak dilekçe ile birlikte Mahkemeye vermeleri gerekmektedir. Anlaşma protokolü hazırlanırken tüm hususların ayrıntılı olarak belirtilmesi önemlidir. Bu sayede anlaşmalı boşanma davası daha çabuk sonuçlanacaktır. Boşanma protokolünü hazırlarken örneklerden yararlanmanız işinizi kolaylaştırabilir.

Anlaşmalı boşanma için hazır anlaşma protokolünü bilgisayarınıza indirmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Anlaşma protokolünü kendinize göre uyarlayarak karşı tarafla birlikte imza altına alınız ve dava dilekçenize ekleyiniz.

Not: Mahkemeye ibraz edilecek her türlü dilekçe ve belgenin, olumlu veya olumsuz sonuçlar doğurabileceğini ve bağlayıcılığı olduğunu unutmayınız. Profesyonel avukat yardımı almanız faydanıza olabilecektir.

sponsorlu bağlantılar

Benzer Arama Terimleri:

  • anlaşmalı boşanma protokolü örneği 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.